Pedikúra

Každý den ujdeme přibližně 6 - 8000 kroků. Naše chodidla jsou vystavena každodenní námaze a brání se tím, že pokožka tvrdne, rohovatí a bez nutné péče praská. Nohy jsou většinou po celý den uzavřeny v neprodyšných botách, potí se, mačkají v těsných dámských střevíčkách. Vznikají nepříjemné, ale i bolestivé otlaky a mozoly. Je proto důležité věnovat svým chodidlům patřičnou péči. Zaslouží si alespoň jednou měsíčně navštívit pedikúru, kde jim bude poskytnuta odborná péče0 Naše studio Vám poskytne tři druhy péče o nohy.

Mokrá (klasická) pedikúra

Klasická pedikúra začíná lázní,která je nutná pro změkčení rohových vrstev kůže .Do vody se přidá vhodná koupelová sůl a nohy se nechají asi 10min odmočit.Poté Vám odstraním skalpelem ztluštělou kůži na patách,chodidlech,dále ošetříme nehty,nehtové valy a také odstraníme mozoly a kuří oka. Na závěr provedeme krátkou masáž . Používáme krémy.

Nehtová modeláž na nohou

Podobně jako na rukou probíhá modeláž na nohy. Nehty se potáhnou UV gelem a dále se již neprodlužují vzhledem k tomu, že by takto byly nepraktické v uzavřené obuvi. Úpravu je nutné provádět na upravené nohy, nejlépe po pedikúře.

Suchá pedikúra

Přístrojová pedikúra je odborné ošetření nohou, které se provádí speciálním přístrojem. Na rozdíl od klasické metody, kdy se rozmočená kůže odstraňuje skalpelem, se při suché metodě nohy nenamáčejí, kůže i nehty se upravují rotační frézou. Takové ošetření je bezkrevné, bezbolestné, bez rizika přenosu infekce a mykóz. Proti klasické metodě je umožněno nadstandardní ošetření nehtů, vybroušení i hlubokých kuřích ok a přesné dstranění zrohovatělé kůže. Pedikúra prováděná přístrojem je maximálně šetrná, nekrvavá. Mnohem pečlivěji ošetříme i nehty zarůstající a zhrublé.

Kombinovaná pedikúra

Jedná se o kombinaci mokré a suché pedikúry. Ztvrdlá kůže se ošetřuje skalpelem. A pro dokonalejší ošetření nehtů se použije přístrojová metoda.

Modeláž nehtů na nohou

Podobně jako na rukou probíhá modeláž na nohy. Nehty se potáhnou UV gelem a dále se již neprodlužují vzhledem k tomu, že by takto byly nepraktické v uzavřené obuvi. Úpravu je nutné provádět na upravené nohy, nejlépe po pedikúře. 

K pedikúře Vám dále můžeme nabídnout:
  • masáže

  • parafínové zábaly

  • barevné lakování

  • zdobení nehtů

  • různé druhy zábalů

  • peeling

  • aj.

Pedikúra Poděbrady