Tetování - mini tattoo
MINI TETOVÁNÍ

Tato služba je pro klientky, které chtějí malý rozměr tetování. Nabízíme jak klasickou metodu, tak i metodu Aquarelle tattoo. 

 

Před aplikací je nutná konzultace osobně ve studiu či přes e-mail. Při konzultaci se bude vybírat technika, motiv, rozměr. Veškeré vaše požadavky je možné zaslat na email salonpretty@seznam.cz 

 

Po dokončení práce vám tatérka nové tetování ošetří antiseptickým sprejem a zabalí ho do speciální fólie pro tyto účely.

Tato fólie tetování chrání před nečistotami z okolí a zároveň se na něm nevytvoří tak velký stroupek, což urychlí hojení.

Po sundání fólie nové tetování jemně omyjte antibakteriálním mýdlem a osušte.

Tetování není nutné ničím mazat, kůže si se stroupkem snadno poradí sama.  

Tetování se vyhojí cca do týdne. Zhruba po 3 dnech by se mělo zastroupkovat, stroupky neškrábejte a nechte je samovolně odpadnout. Pokud byste stroupky škrábali, mohli byste s nimi vytrhnout barvu. Je normální, že tetování během hojení svědí, může svědit až měsíc po zahojení. Tak dlouho totiž trvá, než se pigmenty tetovací barvy smísí s vašimi pigmenty a i proto je možné tetování opravit až po měsíci po jeho zahojení.

Na proceduru přijďte odpočatí, den předem nepijte alkohol či kofeinové nápoje.

Prosím počítejte s procesem hojení a s tím spojená omezení, kdy se na tetované místo nesmí používat nic jiného než určené přípravky.

Minimálně 30 dní nesmíte s čerstvým tetováním navštívit bazén, saunu, solárium.

Také je důležité místo chránit před slunečním zářením.  

 

Cena: Dle náročnosti motivu od 1000 - 7000,-