Manikúra Poděbrady
Manikúra

 

je procedura, při níž dochází k ošetření rukou s důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním cílem je vyčištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Jde o poměrně snadný způsob, jak Vaše nehty udržet krásné a zdravé.

Suchá manikúra

se vyznačuje tím, že konečky prstů se nemusí máčet v lázni. Ke změkčení kůže okolo nehtů se použije přípravek, který vyvolá stejný účinek jako manikúrní lázeň. Přírodní nehet přitom změkne a zůstává suchý. Lze ho tedy bez obav vyleštit.

Modeláž nehtů

je další ze způsobů jak zkvalitnit a ošetřit Vaše nehty. Pro provedení správné modeláže Vašich nehtů je používán vysoce kvalitní materiál, který perfektně drží nehty. Díky tomuto kvalitnímu materiálu nehty nepraskají, neodchlipují se a nežloutnou. Nepoškozuje nehtovou ploténku a materiál je vhodný i na nehty problematické.

Máte třepící se nebo lámající se nehty? Stává se Vám, že Vám lak vydrží na nehtech maximálně 2 dny a pak se začne loupat? Chcete mít upravené, pevné a lesklé nehty? Náš salón Vám přináší řešení Vašich problémů a přání: Ošetření nehtů pomocí potahování UV gelem. 

Pokud máte rády originální a nevšedně vypadající nehty nebo Vás jen omrzeli klasické lakované, pak právě zdobení nehtů je to pravé pro Vás. Na trhu je dnes řada výrobků, kterými oživíte sebe a přitáhnete pozornost Vašeho okolí.

Parafínový zábal

Nejenom nehty, ale celé ruce by měly být krásné.
Poslední dobou se parafín stále více používá i v kosmetice, a to např. na regeneraci pokožky. Parafínová lázeň je velmi účinná pro vysušenou, popraskanou kůži na rukou a současně se výživná i pro nehty. Parafínová lázeň je možné provést po manikúře, po modeláži i samostatně.

P-Shine

P-Shine neboli Japonská manikúra, vznikla již před mnoha staletími v Japonsku. Nová historie techniky P-shine je poměrně mladá. Název P-Shine pochází od tokijské firmy, která se od roku 1958 věnuje výrobě a distribuci svých produktů a technologií. Dnes se P-Shine stává hitem po celém světě. 

P-Shine je způsob, jak udržet nehty nejen krásné, ale především zdravé. Japonská manikúra je založena na leštění nehtů z čistě přírodních produktů, jako je včelí vosk, mateří kašička a křemičitá hlinka. Technika P-Shine díky těmto přírodním produktům nehty vyživuje, dodává jim vitamíny, podporuje prokrvení a růst nehtů, zpevňuje je i povrchově chrání. P-shine je výborná pro nehty bez lesku nebo pro roztřepené, lámavé či špatně rostoucí nehty. Doporučuji Vám po 2-3 týdnech pravidelně obnovovat.