rekvalifikační kurzy Pretty
Salon Pretty
Kosmetické a vlasové studio
Poděbrady 775 718 041
Praha 775 430 506

Péče o tělo - zpevnění a tvarování těla

Kosmetické studio Salon Pretty - Zpevnění a tvarování těla


Péče o tělo, masáže

Zpevnění a tvarování těla

  • Ultratone
  • Magic Wrap

Zeštílující péče přístrojem UltraTone

Komfortní řešení Vašich individuálních požadavků zpevnění a tvarování těla. Procvičte celé tělo rychle a pohodlně. Bezkonkurenční profesionální myostimulátor pro kombinovanou péči o obličej a celé tělo. Vytvarujte boky, pas, své tělo dle vašich požadavků. Cvičení obsahuje 30 RŮZNÝCH ULTRATONE MULTI-FUNKČNÍCH PROGRAMŮ a 10 NASTAVITELNÝCH ULTRA PROGRAMŮ podle speciálních potřeb našich klientů. Díky těmto programům lze ošetřovat nezávisle tři různé části těla včetně obličeje. Biologicky uspořádané rotační programy provádějí účinnou stimulaci požadovaných částí těla pro zeštíhlení, vypnutí, lifting a rejuvenaci. Jednotlivé programy provádí výrazné kontrakce a uvolňování svalů, tlakovou masáž podporující odvádění odpadních látek z těla, je vhodný pro klienty, kteří touží po co nejrychlejších výsledcích.

Magic wrap - tělové zábaly

Jedinečné ošetření, které Vám pomůže získat krásný vzhled a štíhlejší postavu! Pouze za 60 minut pomocí Magic Wrap můžete ztratit 15 – 30 centimetrů, minimalizovat známky celulitidy, vylepšit vzhled Vaší kůže a detoxikovat tělo. Ve spojených státech, kde toto ošetření vzniklo, je Body Wrap název pro tělový zábal. Jedná se o zabalení těla do osmi bandáží, které jsou předem namočené a zahřáté ve speciální lázni. V tomto případě jde o rozptyl tekutin, tedy odpadních látek přes membránu pokožky. Magic Wrap podporuje silnou redukci obvodu ihned po prvním použití, zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny ve kterých se nejvíce ukládá tuk. A to ještě není vše… nejde pouze o ošetření na ztrátu centimetrů. Nejdůležitější součástí ošetření je dokonalá detoxikace, kdy zábal pomáhá vytáhnout škodliviny, které jsou uloženy pod kůží a Vy se budete cítit zdravější a krásnější!

Detox - kompletní vyčištění organismu

Naše zdraví je zrcadlem životního prostředí ve kterém žijeme. Tělo je vystaveno toxinům (z ovzduší, elektromagnetické záření, potraviny,...). To vše působí negativně na tělo a vede k překyselení organismu a zanesení těla toxiny. Přístrojové ošetření aktivuje ionizaci v těle a tím se škodlivé látky přes póry na nohou dostávají do vodní lázně, kde se ukládají. Během této kúry může dojít ke zbarvování vody v lázni. Díky tomuto zabarvení lze určit odkud odchází detoxikace převážně. Tělo po ošetření samovolně pokračuje v detoxikaci po dobu cca 7-10 dní (močí, potem, plícemi). Po detoxikační kúře je nutné pít velké množství vody, aby se zajistilo odvedení škodlivin a toxických látek. Doporučujeme absolvovat kúru cca 3 x 30 minut. Profesionální detoxikační přístroj pročistí organismus od toxinů, karcinogenních látek, mikroorganismů, infekcí a mikrobiálních toxinů včetně toxinů vznikajících při trávení. Detoxikace probíhá na základě stimulace buněk elektromagnetickým polem přes chodidla ve vaničce detoxikačního přístroje. Do vaničky, ve které je teplá, mírně slaná voda, ponoříte nohy a dvě spirály umístěné ve vodě vytvoří bioenergetické pole o určitých hodnotách, přirozených a optimálně stimulujících lidský organismus a buňky.